pl. Wszystkich Świętych 5, Kraków
Przekaż 1% Podatku
dodano: 1.07.2018 w kategorii:

13 Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r.

 1. Spowiedź w Bazylice porządku wakacyjnym. Zapraszamy w godzinach od 6.00 do 10.00 i od 16.00 do 19.30. W niedziele podczas Mszy św.
 2. Z okazji roku jubileuszowego lecia śmierci Bł. Salomei za nawiedzenie jej miejsca pochówku, w kaplicy jej poświęconej, i pod zwykłymi warunkami każdego dnia można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub dusz wiernych w czyśćcu cierpiących.
 3. Młodych zachęcamy do zapoznania się z franciszkańskimi propozycjami wakacyjnymi. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej www.franciszek.pl.
 4. W tym czasie wielu młodych ludzi podejmuje decyzje dotyczące swojej przyszłości. Zachęcamy do modlitwy w intencji nowych powołań, a także za tych, którzy już czują powołanie, aby mieli odwagę do jego realizacji. Osoby, które są zainteresowane życiem zakonnym we franciszkańskiej wspólnocie mogą uzyskać potrzebne informacje w zakrystii lub na stronie franciszek.pl.
 5. W przyszłą niedzielę przy wyjściach z kościoła kwesta Stowarzyszenia Charytatywnego „Dobrosław” na leczenie siedemnastoletniego Kamila.
 6. Z kalendarza liturgicznego:
  -We wtorek, 3 lipca święto św. Tomasza Apostoła.
  -W środę, 4 lipca święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w   Krakowie.
  -W piątek, 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki dzieł misyjnych.

Na czas wakacji życzymy wszystkim dobrego wypoczynku i radosnego przeżywania każdego dnia. Pan niech Was obdarzy pokojem!
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl