pl. Wszystkich Świętych 5, Kraków
Przekaż 1% Podatku
dodano: 8.07.2018 w kategorii:

14 Niedziela Zwykła – 8 lipca 2018 r.

 1. Spowiedź w Bazylice porządku wakacyjnym. Zapraszamy w godzinach od 6.00 do 10.00 i od 16.00 do 19.30. W niedziele podczas Mszy św.
 2. W poniedziałek, 9 lutego, o godz. 16.30 Msza św. w intencji kanonizacji bł. Anieli Salawy, a po Mszy św. uczczenie jej relikwii i modlitwy w Kaplicy Męki Pańskiej.
 3. Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zaprasza w piątek na modlitwę Różaniec 12h. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, a po niej odmawianie różańca. Będziemy się modlić o pokój, w intencjach Polski, świata, za rodziny, za kapłanów.  Zakończenie Mszą św. o godz. 7.00. Szczegóły na plakatach przy wyjściach z Bazyliki.
 4. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła kwesta Stowarzyszenia Charytatywnego „Dobrosław” na leczenie siedemnastoletniego Kamila. Bóg zapłać.
 5. Z okazji roku jubileuszowego lecia śmierci Bł. Salomei za nawiedzenie jej miejsca pochówku, w kaplicy jej poświęconej, i pod zwykłymi warunkami każdego dnia można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub dusz wiernych w czyśćcu cierpiących.
 6. Zapraszamy kandydatów na kapłanów i braci zakonnych do naszej wspólnoty franciszkańskiej. Potrzebne informacje można uzyskać w zakrystii, na furcie klasztornej oraz na stronie franciszek.pl.
 7. Z kalendarza liturgicznego:
  -W poniedziałek, 9 lipca wspomnienie Mikołaja Picka, Wilada i Towarzyszy, męczenników.
  -We wtorek, 10 lipca wspomnienie św. Weroniki Giulani, dziewicy.
  -We środę, 11 lipca święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  -We czwartek, 12 lipca, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  -W piątek, 13 lipca wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.

Pan niech Was obdarzy pokojem!
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl