pl. Wszystkich Świętych 5, Kraków
Przekaż 1% Podatku
dodano: 16.04.2018 w kategorii:

3 Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

  1. Kim jest Bóg dla Ciebie? Czy wierzysz w Boga? Dlaczego? Czy doświadczyłeś w Twoim życiu, że Bóg istnieje? Czy doświadczyłeś Jego pomocy? W odpowiedzi na te pytania będą pomagać członkowie Drogi Neokatechumenalnej dzisiaj od godz. 15.00 do 16.00 w czasie Ewangelizacji na placu przed Bazyliką. W trakcie jej trwania będą świadectwa, wspólne śpiewy i katecheza. Zapraszamy do udziału.
  2. Dzisiaj przy wyjściach z Bazyliki kwesta na rzecz Fundacji Promień Nadziei, która swoją opieką otacza osoby niepełnosprawne, dzieci i młodzież, ale także osoby starsze. Fundacja od 2015 roku współpracuje z Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Dzisiejsza zbiórka będzie przeznaczona na potrzeby podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Krakowie oraz na organizację programu edukacyjnego dla szkół Kompas. Dziękujemy za wsparcie i prosimy o modlitwę za to szlachetne dzieło.
  3. We środę, 18 kwietnia o godz. 16.00 Różaniec w intencji misji, a następnie o godz. 16.30 Msza św. wotywna ku czci błogosławionych męczenników Zbigniewa i Michała w kaplicy Męki Pańskiej.

Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa. Pan niech Was obdarzy pokojem!  
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl