pl. Wszystkich Świętych 5, Kraków
Przekaż 1% Podatku
dodano: 22.04.2018 w kategorii:

4 Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

  1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień modlitw o powołania zakonne i kapłańskie. Zachęcamy wszystkich do szczególnej modlitwy w intencji nowych powołań. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy pamiętają o tej intencji w swoich codziennych modlitwach.
  2. Dzisiaj od godz. 15.00 do 16.00 Ewangelizacja na placu przed Bazyliką prowadzona przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej. W trakcie jej trwania będą świadectwa, wspólne śpiewy i katecheza. Zapraszamy do udziału.
  3. Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie o. prof. Zdzisława Kijasa, franciszkanina. Ten wybitny teolog, autor wielu prac naukowych, relator watykańskiej Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych w ostatnich latach napisał również dwie powieści: „Tam, gdzie rodzi się życie” oraz „Nawet szarość jaśnieje”. Spotkanie, które poprowadzi Anna Łoś, redaktor Radia Kraków, odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Sali Włoskiej (wejście przez krużganki od Placu Wszystkich Świętych 5). Serdecznie zapraszamy!
  4. Z kalendarza liturgicznego:
    -W poniedziałek, 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    -W wtorek, 24 kwietnia wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.
    -W środę, 25 kwietnia święto Marka Ewangelisty.

Radość płynąca ze Zmartwychwstania Chrystusa niech napełnia Was ufnością, że Jego miłosierdzie jest większe od każdej ludzkiej słabości. Pan niech Was obdarzy pokojem!
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl