dodano: 27.11.2017 w kategorii:

Franciszkanin „Człowiekiem na MAXA”

16 listopada 2017 r. podczas uroczystości nadania imienia św. Maksymiliana Marii Kolbego szkołom wchodzącym w skład Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie o. Rafał Antoszczuk z rąk dyrektora szkoły Tadeusza Zarawskiego otrzymał nagrodę honorową „Człowiek na MAXA” wręczaną przez Kapitułę szkoły.

Nagroda wręczana jest osobom zasłużonym dla ZSPS za kultywowanie największych wartości wychowawczych i dydaktycznych, którymi są zrozumienie, uczciwa praca oraz poszanowanie i miłość do drugiego człowieka.

W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Sejmu, władz państwowych, samorządu terytorialnego, Urzędu Miasta Krakowa, reprezentanci zgromadzeń zakonnych i duchowieństwa. Nie sposób pominąć obecności reprezentacji placówek oświatowych: dyrektorów, nauczycieli i pocztów sztandarowych. Licznie przybyli przedstawiciele cechów, organizacji pracodawców, Bractwa Kurkowego, a także przedsiębiorcy.

Dyrektor ZSPS przekazał również zebranym informację o tym, że z okazji tak ważnej uroczystości społeczność szkolna otrzymała list gratulacyjny z Rzymu od generała Franciszkanów, a od samego papieża Franciszka okolicznościowe błogosławieństwo.

Więcej o uroczystościach: ZSPS.

źródło: https://www.franciszkanie.pl/artykuly/franciszkanin-czlowiekiem-na-maxa

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl