pl. Wszystkich Świętych 5, Kraków
Przekaż 1% Podatku
dodano: 26.07.2020 w kategorii:

17 Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020 roku

  1. Dzisiaj w 17. niedzielę zwykłą przypada również wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W modlitwie dobremu Bogu polećmy także naszych rodziców.
  2. W przyszłą niedzielę, 2 sierpnia święto Matki Bożej Anielskiej, tak zwany odpust Porcjunkuli. W tym dniu w Bazylice oraz we wszystkich kościołach parafialnych i franciszkańskich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Spowiedź w Bazylice porządku wakacyjnym. Zapraszamy w godzinach od 6.00 do 10.00 i od 16.00 do 19.30. W niedziele podczas Mszy św.
  4. Zapraszamy kandydatów na kapłanów i braci zakonnych do naszej wspólnoty franciszkańskiej. Potrzebne informacje można uzyskać w zakrystii, na furcie klasztornej oraz na stronie franciszek.pl.
  5. Z kalendarza liturgicznego:

  W środę, 29 lipca wspomnienie św. Marty.

  W piątek, 31 lipca wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera, założyciela zakonu jezuitów.

  W sobotę, 1 sierpnia wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i  Doktora Kościoła, założyciela zgromadzenia redemptorystów.

  Na czas wakacyjnego wypoczynku i w codziennej pracy niech Wam towarzyszy błogosławieństwo i opieka Bożej Opatrzności. Pan niech Was obdarzy  pokojem!

  Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl