dodano: 29.08.2020 w kategorii:

22 Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 roku

1.Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę swoimi ofiarami wsparli poszkodowanych wybuchem w Bejrucie. Zebrana kwota 1860 zł, została przekazana na konto Caritas.

2. We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o poległych w obronie naszej ojczyzny i o wszystkich ofiarach wojny. Módlmy się także o pokój dla naszej Ojczyzny i całego świata.

3. Przez cały miesiąc wrzesień po Mszy świętej o godz. 16.30 koronka o Siedmiu Boleściach Najświętszej Maryi Panny w kaplicy Matki Bożej Bolesnej.

4. We wrześniu z sakramentu pojednania można skorzystać w godzinach od. 6.00 do 10.00 i od 16.00 do 19.30, a w niedzielę podczas każdej Mszy świętej.

5. Przyjmujemy kandydatów na kapłanów i braci zakonnych do naszej wspólnoty franciszkańskiej. Potrzebne informacje można uzyskać w zakrystii, na furcie klasztornej oraz na stronie www.franciszek.pl

6. Z kalendarza liturgicznego:

We czwartek, 3 września wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej oraz darów Ducha Świętego nauczycielom, młodzieży i dzieciom rozpoczynającym nowy rok szkolny. Pan niech Was obdarzy pokojem!

Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl