dodano: 10.10.2020 w kategorii:

28 Niedziela Zwykła – 11 października 2020 roku

  1. Dziś XX Dzień Papieski obchodzony w tym roku pod hasłem: „Totus Tuus”. Po mszach o godz. 11.00, 12.00, 16.30 i 19.00 stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będą zbierali do puszek ofiary na stypendia dla młodzieży z niezamożnych rodzin.
  2. Dzisiaj o godz. 14.30 w kaplicy Matki Bożej Bolesnej Msza św. w języku hiszpańskim. Od godz. 14.00 możliwość spowiedzi w tym języku. W związku z panującą sytuacją pandemii, spotkania po mszy nie będzie. Msze w języku hiszpańskim sprawowane są w drugie niedziele każdego miesiąca z wyjątkiem wakacji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  3. Nabożeństwa różańcowe przez cały październik po Mszy św. o godz. 16.30.
  4. Instytut Studiów Franciszkańskich zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach Szkoły Duchowości Franciszkańskiej. Jest to roczny cykl wykładów, adresowanych do wszystkich, których pasjonuje postać św. Franciszka z Asyżu, duchowość franciszkańska oraz praktyczne i twórcze korzystanie z jego mądrości życiowej. Wykłady odbywają się raz w miesiącu, w soboty w godz. od 10.00 do 14.15. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  5. Z kalendarza liturgicznego:

We wtorek, 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

We czwartek, 15 października wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.

W piątek, 16 października wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, zakonnicy.

W sobotę 17 października wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Różańcowej. Pan niech Was obdarzy pokojem!                                                                                                                                                                                                                                                           Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl