dodano: 14.12.2019 w kategorii:

3 Niedziela Adwentu – 15 grudnia 2019 r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.30 zostaną odprawione Dróżki ku czci Matki Bożej.
  2. Od wtorku, 17 grudnia w liturgii rozpoczyna się druga część Adwentu, która ma bezpośrednio przygotować do świętowania uroczystości Bożego Narodzenia. Codzienne o godz. 18.35 Uroczyste Nieszpory ze śpiewem Wielkich Antyfon Adwentowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i rozważania Bożego Słowa.
  3. Roraty w dni powszednie o godz. 6.00 rano. Pan jest blisko!
  4. Całodzienna przedświąteczna spowiedź od środy 18 grudnia do poniedziałku 23 grudnia w godz. 6.00-19.30. Prosimy o nieodkładanie sakramentu pokuty na dni bezpośrednio przed świętami.
  5. Wydawnictwo Bratni Zew serdecznie zaprasza na spotkanie z o. Zdzisławem Kijasem, które odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia o godz. 18.00 w Księgarni Franciszkańskiej (wejście od placu przed Bazyliką). Spotkanie będzie poświęcone najnowszej książce o. Zdzisława Kijasa – Perły i plewy. Wstęp wolny. Więcej informacji na plakatach.
  6. Wolontariusze franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce przy wyjściach z Bazyliki rozdają sianko bożonarodzeniowe na stół wigilijny. Dobrowolne datki złożone przy tej okazji wesprą akcję Wolontariat dla Kresów.
  7. W zakrystii Bazyliki są do nabycia świece CaritasuWigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki.

 

Na radosny czas Adwentu Pan niech Was obdarzy pokojem.
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl