dodano: 13.02.2017 w kategorii:

6 Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

  1. W środę, 15 lutego, o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich przyjaciół misji franciszkańskich na Różaniec w kaplicy Matki Bożej Bolesnej, a następnie na Mszę św. o godz. 16.30 w intencji wspierających misje. Po Mszy św. spotkanie w Sali przy naszym Seminarium.
  2. W przyszłą niedzielę Polska Misja Medyczna przeprowadzi kwestę przy naszej Bazylice na rzecz pomocy szpitalom i mieszkańcom Aleppo w Syrii – cywilom, ofiarom konfliktu wojennego.
  3. Ośrodek Studiów Franciszkańskich na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na studia podyplomowe z franciszkanizmu. To doskonała okazja, by pogłębić swoją duchowość oraz odkryć nowy sposób przeżywania własnej codzienności, zainspirowany duchowością franciszkańską. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej isf.edu.pl.
  4. Drodzy Przyjaciele, Sympatycy i Darczyńcy. Dziękując za wszelkie otrzymane dotychczas od Was dobro pokornie prosimy o przekazanie za pośrednictwem franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce 1% podatku na realizowane przez nas przy bazylice prace remontowo-konserwatorskie. Aby nam pomóc, wystarczy wypełniając PIT wpisać numer KRS 0000397954, a jako cel szczegółowy podać Bazylika Franciszkanów 10 oraz wpisać obliczoną kwotę 1% podatku, a następnie dostarczyć lub wysłać wypełniony dokument do Urzędu Skarbowego. Przy wyjściu z bazyliki znajdują się ulotki pomocne w wypełnieniu tej części zeznania podatkowego. Za wszelką dobroć i ofiarność serdecznie dziękujemy.
  5. Z kalendarza liturgicznego:
    -We wtorek, 14 lutego święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

Błogosławionego czasu, pełnego Bożej łaski i opieki Matki Najświętszej.
Pan niech Was obdarzy pokojem!
Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl