dodano: 12.04.2024 w kategorii:

III Niedziela Wielkanocna – Słowa Bożego – 14 kwietnia 2024 roku

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego – rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny, który ma nas zachęcić do sięgnięcia po Pismo święte, dzielenia się nim w rodzinach i szukania w nim odpowiedzi na nasze najtrudniejsze pytania.

2. O godz. 14.30 Msza święta w języku hiszpańskim. Od godz. 14.00 możliwość spowiedzi w tym języku. Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie do sali św. Maksymiliana.

3. W dniu jutrzejszym rozpoczyna się Kapituła naszej Prowincji Zakonnej. Prosimy o modlitwę w intencji ojców kapitulnych zbierających się w Kalwarii Pacławskiej.

4. We wtorek I dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego Padewskiego patrona naszej prowincji. Modlitwy nowennowe przed Mszą święta o godz. 16.30. Zapraszamy.

5. We środę, 17 kwietnia o godz. 16.00 różaniec w intencji misji, a następnie o godz. 16.30 Msza święta wotywna ku czci błogosławionych męczenników Zbigniewa i Michała oraz modlitwy w kaplicy Męki Pańskiej.

6. Naszym przyjaciołom przypominamy o możliwości przeznaczenia 1,5 % podatku na rzecz naszej Bazyliki i Klasztoru. Ofiary będą przeznaczane w tym roku na wsparcie działań konserwatorskich przy renowacji drugiej części Bazyliki. Dane szczegółowe znajdziecie na ulotkach w Bazylice oraz na stronie internetowej i facebookowej naszego Klasztoru.

Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa. Pan niech Was obdarzy pokojem!

Franciszkanie

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl