dodano: 21.04.2017 w kategorii:

Droga do Galilei

Zapraszamy wszystkich na Uwielbienie Wielkanocne „Droga do Galilei”, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (23 kwietnia 2017 r.) o godz. 20.00 w auli bł. Jakuba Strzemię (ul. Franciszkańska 4, Kraków).

Czas Wielkanocy, to czas radości płynącej ze Zmartwychwstania naszego Pana, Jezusa Chrystusa – dlatego chcemy się spotkać i wspólnie Go uwielbiać.

Tytuł „Droga do Galilei” nawiązuje do fragmentu Ewangelii według św. Mateusza (Mt 28,10), w którym Zmartwychwstały Jezus poleca Marii Magdalenie, aby przekazała uczniom, żeby poszli do Galilei i tam się z Nim spotkali. Nasze spotkanie i nasza modlitwa, mają nawiązywać do tej drogi, którą Apostołowie odbyli aby zobaczyć się ze swoim Mistrzem.

Zapraszamy do wspólnego uwielbienia, które jest dobrym sposobem do przeżycia kończącej się w tym dniu Oktawy Niedzieli Zmartwychwstania.

Uwielbienie organizujemy w II Niedzielę Wielkanocną, która przeżywana jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego – jest to zatem także okazja do podziękowania Bogu za Jego miłosierną miłość, której codziennie potrzebujemy i doświadczamy.

Spotkajmy się, aby razem uwielbić naszego Pana, który zmartwychwstał i żyje, i chce z nami być!

Uwielbienie wielkanocne — kopia — kopia (2)

źródło: https://www.franciszkanie.pl/artykuly/krakow-droga-do-galilei

Nasi darczyńcy

Copyright © 2015 Franciszkanska.pl
Projekt i wykonanie: PierwszaStronaMedalu.pl